KONST / Litografier / Färglitografi 16748316
nr 1674 8316
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 54/90, daterad -88. Färglitografi, bildmått: 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 75x59 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 januari 2025
kl 18:34:11
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson